01/26/2024

Danas, 26. siječnja 2024. godine, predstavnici Crvenog križa za učenike 8. razreda  održali su edukativno predavanje na temu „Bolesti ovisnosti“. Spomenuto predavanje dio je projekta pod nazivom „Zajedno možemo više“, a isto predavanje predviđeno je i za učenike 9. razreda.

01/24/2024

U ponedjeljak, 22. siječnja 2024. godine, za učenike devetih razreda održano je školsko natjecanje iz povijesti.

Rezultati natjecanja su:

1. Nikola Goluža, 9.2

2. Mate Drežnjak, 9.3

3. Petar Frljić, 9.3

01/24/2024

Jučer su se u odjelu 5.1, u ulozi učiteljica, našle učenice dodatne nastave hrvatskoga jezika Iva Tole, 7.2 i Leona Jegdić, 9.3. te su prisutnima na zanimljiv način predstavile lektiru Snijeg u Splitu, autora Matka Marušića. Zbirka Snijeg u Splitu sadrži dvadeset priča koje govore o odrastanju dječaka Matka.

01/23/2024

Na satu hrvatskog jezika, prošli je tjedan održana zanimljiva radionica na temu „Vršnjački odnosi“. Radionica je održana u 9.2 odjelu, a priredile su je i vodile profesorica hrvatskoj jezika Josipa Ćavar, školska knjižničarka Dolores Karačić te defektologinja Ana Šimunović.

Kako je sve izgledalo, pogledajte na fotografijama ispod.

01/15/2024

Sutra, 16. siječnja 2024. godine, nastava će se odvijati prema rasporedu od četvrtka, a od srijede, 17. siječnja, nastava će se odvijati prema ustaljenom rasporedu.

01/15/2024

Roditeljski sastanci održat će se u utorak, 16. siječnja 2024. godine. Za razrednu nastavu (od 2. do 5. razreda) u 16.30 sati, a za predmetnu nastavu (od 6. do 9. razreda) u 17.30 sati.

01/10/2024

U utorak, 9. siječnja 2024. godine, u suradnji s Ministarstvom obrazovanja, znanosti, kulture i športa HNŽ, stručni predstavnici organizacije Save the Children održali su inicijalni sastanak s predstavnicima šest osnovnih i srednjih škola Hercegovačko-neretvanske županije uključenih u projekt „Smanjenje rizika opasnosti i slučajeva nasilja u obrazovanju“.

Stranice

Brojač posjeta

  • Ukupno posjeta: 1243935

Prijatelji škole

Predmetna nastava

 

Za učenike od 6. do 9. razreda

1. sat  7.30 – 8.15

2. sat  8.20 – 9.05

3. sat  9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

4. sat  10.15 – 11.00

5. sat  11.05 – 11.50

6. sat  11.55 – 12.40

7. sat  12.45 – 13.30 (sekcije, dopunske, dodatne)


RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2023./2024. GODINU

(PREDMETNA NASTAVA)

NASTAVNIK/CA

VRIJEME PRIJEMA

Jasna Šaravanja

srijeda, 2. sat

8:20-9:05

Anita Kljajo Šešlija

utorak, 2. sat

8:20-9:05

Tamara Ćubela

petak, 3 sat

9:10-9:55

Josipa Ćavar

ponedjeljak, 5. sat

11:05-11:50

Nikoleta Raič

srijeda, 4. sat

10:15-11:00

Daliborka Martinović

srijeda, 4. sat

10:15-11:00

Ivona Marić

četvrtak, 4. sat

10:15-11:00

Anđa Tadić

srijeda, 4. sat

10:15-11:00

Ana Bilić Prskalo

srijeda, 3. sat

9:10-9:55

Kristina Soldo

srijeda, 4. sat

10:15-11:00

Mirjana Đorđevski

ponedjeljak, 3. sat

9:10-9:55

Milena Ćorić

petak, 3 sat

9:10-9:55

Ana Arapović

četvrtak, 3. sat

9:10-9:55

Jasminka Martinović

četvrtak, 3. sat

9:10-9:55

Maja Zeljko

četvrtak, 4. sat

10:15-11:00

Antonija Šarić

četvrtak, 5. sat

11:05-11:50

Kristina Pranjić

utorak, 1. sat

7:30-8:15

Silvana Turudić

petak, 3. sat

9:10-9:55

Stipo Čalić

petak, 2. sat

8:20-9:05

Sanja Kordić

petak, 2. sat

8:20-9:05

Mario Karačić

srijeda, 1. sat

7:30-8:15

Ivica Bošković

četvrtak, 4. sat

10:15-11:00

Ljiiljana Krtalić

ponedjeljak, 2. sat

8:20-9:05

Dejvid Jurić

četvrtak, 4. sat

10:15-11:00

Ana Marić


s. Zdenka Kozina

srijeda, 4. sat


petak

10:15-11:00


13:30-14:15

 


RAZREDNA NASTAVA

(od 2. do 5. razreda)

1. sat   8.20 – 9.05

2. sat   9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

3. sat   10.15 – 11.00

4. sat   11.05 – 11.50

5. sat   11.55 – 12.40 (sekcije, dopunske, dodatne)


PRVAŠIĆI

Od 12.15 – 14.35 sati


RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2023./2024. GODINU

(RAZREDNA NASTAVA)

UČITELJ/ICA

VRIJEME PRIJEMA

Elvira Mijan

srijeda, 1. sat

12:15-12:50

Anita Pehar

petak, 2. sat

12:55-13:30

Vedrana Soldo

petak, 1. sat

12:15-12:50

Adriana Vidačak

petak, 2. sat

9:10-9:55

Andrijana Drmać

utorak, 3. sat

10:15-11:00

Sanja Marić

utorak, 2. sat

9:10-9:55

Nataša Koso

ponedjeljak, 3. sat

10:15-11:00

Edita Drežnjak

utorak, 2. sat

9:10-9:55

Branka Zovko

ponedjeljak, 3. sat

10:15-11:00

Velimir Kožulj

petak, 1. sat

8:20-9:05

Kata Arapović

petak, 3. sat

10:15-11:00

Marijana Komadina

ponedjeljak, 2. sat

9:10-9:55

Darija Jurić

srijeda, 2. sat

9:10-9:55

Željka Majstorović

ponedjeljak, 2. sat

9:10-9:55

Martina Živko

četvrtak, 2. sat

9:10-9:55


 

stanovnik