04/19/2024

Lijep i sunčan dan bio je kao naručen za dolazak novih prvašića koji su u pratnji svojih roditelja vedri i nasmijani danas stigli na upis u prvi razred. Zanimljivih pitanja, pametnih odgovora i simpatičnih dosjetki nije nedostajalo i zato jedva čekamo jesen kada ćemo zajedno krenuti u jednu novu pustolovinu.

04/18/2024

U srijedu, 17. travnja i četvrtak, 18. travnja 2024. godine, naši učenici od 5. do 9. razreda posjetili su Lutkarsko kazalište, Mostar te pogledati odličnu festivalsku predstavu Utopija.

04/18/2024

U povodu obilježavanja 150. rođendana Ivane Brlić-Mažuranić, u školskoj knjižnici i na satima hrvatskog jezika organizirane su brojne aktivnosti kroz koje su učenici ponovili već naučeno, ali i doznali mnogo novih zanimljivosti o životu i radu ove jedinstvene žene i najvećeg imena hrvatske dječje književnosti.

04/15/2024

Bosna i Hercegovina

Federacija Bosne i Hercegovine

Hercegovačko-neretvanska županija

Grad Mostar

Mostar, 15. travnja 2024. godine

Na temelju članka 51. Zakona o osnovnom odgoju i obrazovanju HNŽ-a i članka 35. Statuta škole, Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića, Mostar objavljuje:

04/12/2024

Županijsko natjecanje iz matematike održano u petak, 12. travnja 2024. godine, u Stocu, prošlo je i više nego izvrsno. Svi naši učenici; Leona Mandarić, 8.2, Karlo Ćubela, 8.1 i Andrej Šantić, 9.2 pokazali su zavidno znanje, a najbolji od najboljih bio je učenik Nikola Goluža, 9.2 koji je na ovom natjecanju osvojio prvo mjesto.

04/12/2024

U petak, 12. travnja 2024. godine, u školskoj zbornici održano je edukacijsko-informacijsko predavanje za nastavnike predmetne nastave, a na temu podizanja razine sigurnosti u školi.

Stranice

Brojač posjeta

  • Ukupno posjeta: 1256620

Prijatelji škole

Predmetna nastava

 

Za učenike od 6. do 9. razreda

1. sat  7.30 – 8.15

2. sat  8.20 – 9.05

3. sat  9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

4. sat  10.15 – 11.00

5. sat  11.05 – 11.50

6. sat  11.55 – 12.40

7. sat  12.45 – 13.30 (sekcije, dopunske, dodatne)


RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2023./2024. GODINU

(PREDMETNA NASTAVA)

NASTAVNIK/CA

VRIJEME PRIJEMA

Jasna Šaravanja

srijeda, 2. sat

8:20-9:05

Anita Kljajo Šešlija

utorak, 2. sat

8:20-9:05

Tamara Ćubela

petak, 3 sat

9:10-9:55

Josipa Ćavar

ponedjeljak, 5. sat

11:05-11:50

Nikoleta Raič

srijeda, 4. sat

10:15-11:00

Daliborka Martinović

srijeda, 4. sat

10:15-11:00

Ivona Marić

četvrtak, 4. sat

10:15-11:00

Anđa Tadić

srijeda, 4. sat

10:15-11:00

Ana Bilić Prskalo

srijeda, 3. sat

9:10-9:55

Kristina Soldo

srijeda, 4. sat

10:15-11:00

Mirjana Đorđevski

ponedjeljak, 3. sat

9:10-9:55

Milena Ćorić

petak, 3 sat

9:10-9:55

Ana Arapović

četvrtak, 3. sat

9:10-9:55

Jasminka Martinović

četvrtak, 3. sat

9:10-9:55

Maja Zeljko

četvrtak, 4. sat

10:15-11:00

Antonija Šarić

četvrtak, 5. sat

11:05-11:50

Kristina Pranjić

utorak, 1. sat

7:30-8:15

Silvana Turudić

petak, 3. sat

9:10-9:55

Stipo Čalić

petak, 2. sat

8:20-9:05

Sanja Kordić

petak, 2. sat

8:20-9:05

Mario Karačić

srijeda, 1. sat

7:30-8:15

Ivica Bošković

četvrtak, 4. sat

10:15-11:00

Ljiiljana Krtalić

ponedjeljak, 2. sat

8:20-9:05

Dejvid Jurić

četvrtak, 4. sat

10:15-11:00

Ana Marić


s. Zdenka Kozina

srijeda, 4. sat


petak

10:15-11:00


13:30-14:15

 


RAZREDNA NASTAVA

(od 2. do 5. razreda)

1. sat   8.20 – 9.05

2. sat   9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

3. sat   10.15 – 11.00

4. sat   11.05 – 11.50

5. sat   11.55 – 12.40 (sekcije, dopunske, dodatne)


PRVAŠIĆI

Od 12.15 – 14.35 sati


RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2023./2024. GODINU

(RAZREDNA NASTAVA)

UČITELJ/ICA

VRIJEME PRIJEMA

Elvira Mijan

srijeda, 1. sat

12:15-12:50

Anita Pehar

petak, 2. sat

12:55-13:30

Vedrana Soldo

petak, 1. sat

12:15-12:50

Adriana Vidačak

petak, 2. sat

9:10-9:55

Andrijana Drmać

utorak, 3. sat

10:15-11:00

Sanja Marić

utorak, 2. sat

9:10-9:55

Nataša Koso

ponedjeljak, 3. sat

10:15-11:00

Edita Drežnjak

utorak, 2. sat

9:10-9:55

Branka Zovko

ponedjeljak, 3. sat

10:15-11:00

Velimir Kožulj

petak, 1. sat

8:20-9:05

Kata Arapović

petak, 3. sat

10:15-11:00

Marijana Komadina

ponedjeljak, 2. sat

9:10-9:55

Darija Jurić

srijeda, 2. sat

9:10-9:55

Željka Majstorović

ponedjeljak, 2. sat

9:10-9:55

Martina Živko

četvrtak, 2. sat

9:10-9:55


 

stanovnik