11/22/2023

Stručno predavanje na temu „Značaj psihologije u prevenciji stresa kod nastavnika i učenika“ održano je danas u školskoj zbornici. U okviru predavanja održana je i promocija knjige predavača prof. dr. Redže Čauševića pod nazivom „Psihološke osnove i prevencija traume“.

11/17/2023

U povodu obilježavanja Međunarodnog dana prijevremeno rođene djece (17. studenoga) školska knjižničarka Dolores Karačić s učenicima produženog boravka čitala je slikovnicu Zagrljaj pletene hobotnice.

11/17/2023

U odjelu 1.2 ovih je dana bilo iznimno živo i zanimljivo. Nakon terenske nastave kroz koju su se učenici upoznali s pojmovima promet, prometna pravila i signalizacija te prijevozna sredstva, učenici su od učiteljice Anite doznali, kako su, iako nisu vozači, i oni kao pješaci ravnopravni sudionici u prometu, ali i to kako je na putu od kuće do škole najvažniji oprez.

11/17/2023

Paljenjem lampiona na školskom dvorištu i ove godine obilježili smo Dan sjećanja na Vukovar te na taj način odali počast herojima Domovinskog rata i svim nevinim žrtvama.

heart

11/16/2023

U subotu, 18. studenoga 2023. godine, obilježava se Dan sjećanja na Vukovar. Tim povodom i ove ćemo godine, u petak, 17. studenoga 2023. godine, paliti lampione na školskom dvorištu. Pozivamo i sve prijatelje naše škole da nam se pridruže kako bismo zajedno odali počast našim herojima i svim nevinim žrtvama rata.

Stranice

Brojač posjeta

  • Ukupno posjeta: 1243936

Prijatelji škole

Predmetna nastava

 

Za učenike od 6. do 9. razreda

1. sat  7.30 – 8.15

2. sat  8.20 – 9.05

3. sat  9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

4. sat  10.15 – 11.00

5. sat  11.05 – 11.50

6. sat  11.55 – 12.40

7. sat  12.45 – 13.30 (sekcije, dopunske, dodatne)


RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2023./2024. GODINU

(PREDMETNA NASTAVA)

NASTAVNIK/CA

VRIJEME PRIJEMA

Jasna Šaravanja

srijeda, 2. sat

8:20-9:05

Anita Kljajo Šešlija

utorak, 2. sat

8:20-9:05

Tamara Ćubela

petak, 3 sat

9:10-9:55

Josipa Ćavar

ponedjeljak, 5. sat

11:05-11:50

Nikoleta Raič

srijeda, 4. sat

10:15-11:00

Daliborka Martinović

srijeda, 4. sat

10:15-11:00

Ivona Marić

četvrtak, 4. sat

10:15-11:00

Anđa Tadić

srijeda, 4. sat

10:15-11:00

Ana Bilić Prskalo

srijeda, 3. sat

9:10-9:55

Kristina Soldo

srijeda, 4. sat

10:15-11:00

Mirjana Đorđevski

ponedjeljak, 3. sat

9:10-9:55

Milena Ćorić

petak, 3 sat

9:10-9:55

Ana Arapović

četvrtak, 3. sat

9:10-9:55

Jasminka Martinović

četvrtak, 3. sat

9:10-9:55

Maja Zeljko

četvrtak, 4. sat

10:15-11:00

Antonija Šarić

četvrtak, 5. sat

11:05-11:50

Kristina Pranjić

utorak, 1. sat

7:30-8:15

Silvana Turudić

petak, 3. sat

9:10-9:55

Stipo Čalić

petak, 2. sat

8:20-9:05

Sanja Kordić

petak, 2. sat

8:20-9:05

Mario Karačić

srijeda, 1. sat

7:30-8:15

Ivica Bošković

četvrtak, 4. sat

10:15-11:00

Ljiiljana Krtalić

ponedjeljak, 2. sat

8:20-9:05

Dejvid Jurić

četvrtak, 4. sat

10:15-11:00

Ana Marić


s. Zdenka Kozina

srijeda, 4. sat


petak

10:15-11:00


13:30-14:15

 


RAZREDNA NASTAVA

(od 2. do 5. razreda)

1. sat   8.20 – 9.05

2. sat   9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

3. sat   10.15 – 11.00

4. sat   11.05 – 11.50

5. sat   11.55 – 12.40 (sekcije, dopunske, dodatne)


PRVAŠIĆI

Od 12.15 – 14.35 sati


RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2023./2024. GODINU

(RAZREDNA NASTAVA)

UČITELJ/ICA

VRIJEME PRIJEMA

Elvira Mijan

srijeda, 1. sat

12:15-12:50

Anita Pehar

petak, 2. sat

12:55-13:30

Vedrana Soldo

petak, 1. sat

12:15-12:50

Adriana Vidačak

petak, 2. sat

9:10-9:55

Andrijana Drmać

utorak, 3. sat

10:15-11:00

Sanja Marić

utorak, 2. sat

9:10-9:55

Nataša Koso

ponedjeljak, 3. sat

10:15-11:00

Edita Drežnjak

utorak, 2. sat

9:10-9:55

Branka Zovko

ponedjeljak, 3. sat

10:15-11:00

Velimir Kožulj

petak, 1. sat

8:20-9:05

Kata Arapović

petak, 3. sat

10:15-11:00

Marijana Komadina

ponedjeljak, 2. sat

9:10-9:55

Darija Jurić

srijeda, 2. sat

9:10-9:55

Željka Majstorović

ponedjeljak, 2. sat

9:10-9:55

Martina Živko

četvrtak, 2. sat

9:10-9:55


 

stanovnik