11/15/2021

U povodu obilježavanja Međunarodnog dana prijevremeno rođene djece (17. studenoga) danas je u našoj školi predstavljena slikovnicu Zagrljaj pletene hobotnice koju je napisala književnica za djecu i mlade i naša školska knjižničarka Milena Jukić Bandić.

11/13/2021

U petak je završena berba maslina u našoj školi. Teške grane prepune zrelog ploda razveselile su učenike maslinarsko-ekološke sekcije i njihovu voditeljicu nastavnicu Silvanu Turudić, a po završetku posla u masliniku, vrijedni berači mogli su se pohvaliti s 40kg sjajnog, zrelog ploda od kojeg smo proizveli gotovo 5l ekstra djevičanskog maslinova ulja.

10/29/2021

Pred nama su blagdani Svih svetih i Dušni dan. Prvoga dana mjeseca studenoga svake godine slavimo blagdan Svih svetih. Tog dana slavimo one svece i svetice koje je Crkva proglasila svetima, kao i one koji nisu proglašeni svetima, ali su svojim životom ostvarili ideal kršćanskog života.

10/28/2021

angel

10/26/2021

Kako se brigom o okolišu, štednjom energije i racionalnim trošenjem prirodnih resursa štedi  i novac te čuva zdravlje, kroz likovne radove pokazali su nam učenici četvrtih i petih razreda, a sudeći prema njihovim uradcima vjerujemo kako će mladi pronaći načina da poprave sve ono što su odrasli tijekom stoljeća devastirali svojim neznanjem, nebrigom i  nezasitnošću.

Stranice

Brojač posjeta

  • Ukupno posjeta: 1226196

Prijatelji škole

Predmetna nastava

 

Za učenike od 6. do 9. razreda

1. sat  7.30 – 8.15

2. sat  8.20 – 9.05

3. sat  9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

4. sat  10.15 – 11.00

5. sat  11.05 – 11.50

6. sat  11.55 – 12.40

7. sat  12.45 – 13.30 (sekcije, dopunske, dodatne)


Raspored informacija (predmetna nastava)

NASTAVNIK/CA

DAN

ŠK. SAT

VRIJEME

Maja Zeljko

pon

2.sat

8.20-9.05h

Stipo Čalić

uto

4.sat

10.15-11.00h

Milena Ćorić

pon

3.sat

9.10-9.55h

Jasna Šaravanja

uto

3.sat

9.10-9.55h

Sanja Kordić

pet

1.sat

7.30-8.15h

Mirjana Đorđevski

sri

2.sat

8.20-9.05h

Antonija Šarić

pet

3.sat

9.10-9.55h

Nikoleta Raič

uto

5.sat

11.05-11.50h

Silvana Turudić

pon

2.sat

8.20-9.05h

Daliborka Martinović

čet

4.sat

10.15-11.00h

Anita Kljajo-Šešlija

pet

4.sat

10.15-11.00h



RAZREDNA NASTAVA

(od 2. do 5. razreda)

1. sat   8.20 – 9.05

2. sat   9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

3. sat   10.15 – 11.00

4. sat   11.05 – 11.50

5. sat   11.55 – 12.40 (sekcije, dopunske, dodatne)



PRVAŠIĆI

Od 12.00 – 14.30 sati


Raspored informacija (razredna nastava)

UČITELJ/ICA

DAN

ŠK. SAT

VRIJEME

Nataša Koso

pon

2. (međusmjena)

12.45-13.25h

Edita Drežnjak

sri

2. (međusmjena)

12.45-13.25h

Branka Zovko

pet

2. (međusmjena)

12.45-13.25h

Velimir Kožulj

pon

1.sat

8.20-9.05h

Kata Arapović

sri

3.sat

10.15-11.00h

Marijana Komadina

uto

3.sat

10.15-11.00h

Darija Jurić

pet

2.sat

9.10-9.55h

Željka Majstorović

sri

3.sat

10.15-11.00h

Martina Živko

pon

2.sat

9.10-9.55h

Elvira Mijan

pet

3.sat

10.15-11.00h

Anita Pehar

pon

3.sat

10.15-11.00h

Vedrana Vukoja

sri

4.sat

11.05-11.50h

Adriana Vidačak

čet

3.sat

10.15-11.00h

Andrijana Drmać

čet

4.sat

11.05-11.50h

Sanja Marić

sri

2.sat

9.10-9.55h

stanovnik