08/31/2021

POPIS ŠESTIH RAZREDA  PREMA ODJELIMA 

Odjel 6.1

Razrednica Maja Zeljko

1. David Baletić

2. Mia Brekalo

3. Bartol Buconjić

4. Petar Čuljak

5. Karlo Ćubela

6. Luka Damjanović

7. Ivan Džidić

8. Katja Glibić

9. Lana Hribar

10. Filip Jurić

11. Klara Kvesić

12. Matej Naletilić

13. Petra Novak

14. Ena Opančar

15. Petar Pocrnja

16. Karla Pranjić

17. Josip Tomić

07/27/2021

POPIS UDŽBENIKA U ŠKOLSKOJ 2021./2022. GODINI

 

1. RAZREDI

Hrvatski jezik – Početnica KNJIGULJICA 1 (udžbenik i radna bilježnica) - ALFA

Matematika – Moj sretni broj 1 (radni priručnik i nastavni listići) – ŠN

Priroda i društvo –Moje okružje 1 – ŠN

Glazbena kultura – Razigrani zvuci 1 – ŠN

Likovna kultura – mapa - ALFA

 

05/28/2021

Vedran Bencun, 9.2 - učenik generacije

Jučer je u našoj školi održana svečana priredba za učenike devetih razreda na kojoj su dodijeljena najprestižna  priznanja i nagrade; za najbolji uspjeh i uzorno vladanje, sportaša i sportašicu generacije te ono krunsko, priznanje za učenika/cu generacije.

05/26/2021

Kao i svake godine, naša škola provodi eko akciju uređenja školskog vrta i dvorišta koja uključuje sadnju cvijeća te popravak starih i postavljanje novih koševa za smeće. Uz školskog domara i spremačice koji svakodnevno brinu o uređenju unutarnjeg i vanjskog prostora škole, u eko akciju dobrovoljno se uključuju i nastavnici, učenici, ali i školski partneri.

05/19/2021

Slovarica kroz igru, tako bismo mogli nazvati današnju radionicu u produženom boravku. Učiteljica Darija osmislila je odličnu zabavno-edukativnu igru kroz koju su učenici prvih razreda, osim putem klasičnog pisanja, slova i glasove upoznali i pjesmom, bojom  te oblikovanjem gline.

Stranice

Brojač posjeta

  • Ukupno posjeta: 1226232

Prijatelji škole

Predmetna nastava

 

Za učenike od 6. do 9. razreda

1. sat  7.30 – 8.15

2. sat  8.20 – 9.05

3. sat  9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

4. sat  10.15 – 11.00

5. sat  11.05 – 11.50

6. sat  11.55 – 12.40

7. sat  12.45 – 13.30 (sekcije, dopunske, dodatne)


Raspored informacija (predmetna nastava)

NASTAVNIK/CA

DAN

ŠK. SAT

VRIJEME

Maja Zeljko

pon

2.sat

8.20-9.05h

Stipo Čalić

uto

4.sat

10.15-11.00h

Milena Ćorić

pon

3.sat

9.10-9.55h

Jasna Šaravanja

uto

3.sat

9.10-9.55h

Sanja Kordić

pet

1.sat

7.30-8.15h

Mirjana Đorđevski

sri

2.sat

8.20-9.05h

Antonija Šarić

pet

3.sat

9.10-9.55h

Nikoleta Raič

uto

5.sat

11.05-11.50h

Silvana Turudić

pon

2.sat

8.20-9.05h

Daliborka Martinović

čet

4.sat

10.15-11.00h

Anita Kljajo-Šešlija

pet

4.sat

10.15-11.00h



RAZREDNA NASTAVA

(od 2. do 5. razreda)

1. sat   8.20 – 9.05

2. sat   9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

3. sat   10.15 – 11.00

4. sat   11.05 – 11.50

5. sat   11.55 – 12.40 (sekcije, dopunske, dodatne)



PRVAŠIĆI

Od 12.00 – 14.30 sati


Raspored informacija (razredna nastava)

UČITELJ/ICA

DAN

ŠK. SAT

VRIJEME

Nataša Koso

pon

2. (međusmjena)

12.45-13.25h

Edita Drežnjak

sri

2. (međusmjena)

12.45-13.25h

Branka Zovko

pet

2. (međusmjena)

12.45-13.25h

Velimir Kožulj

pon

1.sat

8.20-9.05h

Kata Arapović

sri

3.sat

10.15-11.00h

Marijana Komadina

uto

3.sat

10.15-11.00h

Darija Jurić

pet

2.sat

9.10-9.55h

Željka Majstorović

sri

3.sat

10.15-11.00h

Martina Živko

pon

2.sat

9.10-9.55h

Elvira Mijan

pet

3.sat

10.15-11.00h

Anita Pehar

pon

3.sat

10.15-11.00h

Vedrana Vukoja

sri

4.sat

11.05-11.50h

Adriana Vidačak

čet

3.sat

10.15-11.00h

Andrijana Drmać

čet

4.sat

11.05-11.50h

Sanja Marić

sri

2.sat

9.10-9.55h

stanovnik