Poštovani učenici i roditelji,

ovim putem vas obavještavamo kako će se, zbog novonastale situacije, nastavni proces održavati putem Vibera, a uz pomoć roditelja.

Sve informacije vezane za nastavu učitelji i nastavnici slat će u prethodno formirane Viber skupine, a poruke će se slati svakog radnog dana u 9:00 sati.

Sadržaj poruka obuhvaćat će pripreme za sate kojeg će tog dana učenici imati prema rasporedu.

Vezano za moguće nejasnoće, roditelji mogu kontaktirati učitelje i nastavnike, u vremenu od 10:00 do 11:00 sati.

Sve dionike molimo za razumijevanje te da se svi zajedno pridržavamo dogovorenih termina.

S poštovanjem,

Daria Stojčić