Povodom obilježavanja 20 godina njenog postojanja, u prostoru školskog hola, ugostili smo Srednju školu likovnih umjetnosti Gabrijela Jurkića iz Mostara. Svečanost je otvorio ravnatelj srednje škole, gospodin Ante Andričić nakon čega je uslijedio i bogat kulturno-zabavni program.

Ravnateljica Daria Stojčić dobila je posebno priznanje za uspješnu međuškolsku suradnju

Učenici srednje škole pokazali su kako nisu samo vješti  s kistom u ruci nego da u njima čuče još mnogi drugi talenti vrijedni divljenja.

Čestitamo svim učenicima i djelatnicima Srednje škole likovnih umjetnosti Gabrijela Jurkića iz Mostara na ovoj lijepoj okrugloj obljetnici uz  poziv na još intenzivniju i uspješniju buduću suradnju.

yes

05/20/2016