Danas je u našoj školi svečano obilježen Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.

Učenici su zajedno sa svojim učiteljicama i učiteljima bogato uredili svoje stolove gdje su izložili mirisne kruhove, peciva, raznovrsne kolače te još mnogo jesenskih plodova.

Važnosti ovog događaja posebno je doprinio i dolazak župnika don Kreše Puljića  koji je uz prigodnu molitvu blagoslovio hranu i sve prisutne.

Ravnateljica Daria Stojčić svim razrednim odjelima uručila je posebna priznanja za trud i sudjelovanje u događaju.

Kao i dosadašnjih godina, sav prikupljeni kruh, kolači, peciva i voće bit će donirani Pučkoj kuhinji u Mostaru.

Posebno zahvaljujemo našim dragim roditeljima, bakama, tetama i svima koji su svojim trudom pridonijeli da ovo današnje slavlje prođe u ugodnom i svečanom ozračju.

10/16/2015