Dragi učenici, u tijeku je prikupljanje literarnih i likovnih radova za formiranje i izradu našeg školskog lista te vas ovim putem molimo da svoje uratke dostavite u školsku knjižnicu ili pak svojim učiteljima i razrednicima.

Molimo, ukoliko je to moguće, da pisane radove dostavite u digitalnom obliku, na USB stick-u ili putem mail adrese: ssk.osnovna.skola@gmail.com ,  s naznakom "Za Osmijeh".

Učenici koji su ostvarili odlične rezultate u nekim sportskim natjecanjima kao i na nekim sličnim događanjima, također se trebaju javiti u školsku knjižnicu.

Za rubriku Najluđa fotografija, svi učenici škole pozvani su da na gore navedenu mail adresu pošalju svoje smiješne, otkačene fotografije koje mogu biti snimljene skupno ili pojedinačno, u krugu obitelji ili pak u razredu.

Svi vaši radovi bit će pregledani te oni najbolji, prema stručnom mišljenju urednika, krasit će stranice novog broja Osmijeha.laugh

02/16/2016