Dječji list Cvrčak svojom se kvalitetom i sustavnim radom učenika, roditelja, nastavnika te brojnih književnika nametnuo kao jedan od vodećih dječjih listova diljem Hercegovine. List je namijenjen učenicima osnovnih škola te će se svi naši učenici, koji to budu željeli, od iduće školske godine moći pretplatiti na ovu zabavno-poučnu tiskovinu te dobiti priliku sudjelovanja u stvaranju i kreiranju Cvrčkomanije.

.

I mi smo redoviti pretplatnici na Cvitak, školski list čije vesele i razigrane stranice s nestrpljenjem iščekujemo početkom svakog mjeseca. Uz obvezne školske udžbenike i bogat izbor lektirnih naslova koje nudi školska knjižnica, čitanje Cvitka omogućava informiranje i zabavu u idealnom omjeru, a učiteljima nudi mogućnost jedinstvenog spajanja formalnog i neformlnog učenja te dopušta učinkovitiji rad, kao i efikasnije prenošenje znanja na najmlađe.

Predmetna nastava

 

Za učenike od 6. do 9. razreda

1. sat  7.30 – 8.15

2. sat  8.20 – 9.05

3. sat  9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

4. sat  10.15 – 11.00

5. sat  11.05 – 11.50

6. sat  11.55 – 12.40

7. sat  12.45 – 13.30 (sekcije, dopunske, dodatne)


Raspored informacija (predmetna nastava)

NASTAVNIK/CA

DAN

ŠK. SAT

VRIJEME

Maja Zeljko

pon

2.sat

8.20-9.05h

Stipo Čalić

uto

4.sat

10.15-11.00h

Milena Ćorić

pon

3.sat

9.10-9.55h

Jasna Šaravanja

uto

3.sat

9.10-9.55h

Sanja Kordić

pet

1.sat

7.30-8.15h

Mirjana Đorđevski

sri

2.sat

8.20-9.05h

Antonija Šarić

pet

3.sat

9.10-9.55h

Nikoleta Raič

uto

5.sat

11.05-11.50h

Silvana Turudić

pon

2.sat

8.20-9.05h

Daliborka Martinović

čet

4.sat

10.15-11.00h

Anita Kljajo-Šešlija

pet

4.sat

10.15-11.00h

 

Razredna nastava

 

Za učenike od 2. do 5. razreda

1. sat   8.20 – 9.05

2. sat   9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

3. sat   10.15 – 11.00

4. sat   11.05 – 11.50

5. sat   11.55 – 12.40 (sekcije, dopunske, dodatne)


Prvašići

Od 12.00 – 14.30 sati


Produženi boravak

Svaki radni dan od 7.00 do 17.00 sati


Raspored informacija (Razredna nastava)

UČITELJ/ICA

DAN

ŠK. SAT

VRIJEME

Nataša Koso

pon

2. (međusmjena)

12.45-13.25h

Edita Drežnjak

sri

2. (međusmjena)

12.45-13.25h

Branka Zovko

pet

2. (međusmjena)

12.45-13.25h

Velimir Kožulj

pon

1.sat

8.20-9.05h

Kata Arapović

sri

3.sat

10.15-11.00h

Marijana Komadina

uto

3.sat

10.15-11.00h

Darija Jurić

pet

2.sat

9.10-9.55h

Željka Majstorović

sri

3.sat

10.15-11.00h

Martina Živko

pon

2.sat

9.10-9.55h

Elvira Mijan

pet

3.sat

10.15-11.00h

Anita Pehar

pon

3.sat

10.15-11.00h

Vedrana Vukoja

sri

4.sat

11.05-11.50h

Adriana Vidačak

čet

3.sat

10.15-11.00h

Andrijana Drmać

čet

4.sat

11.05-11.50h

Sanja Marić

sri

2.sat

9.10-9.55h

Raspored informacija (predmetna nastava)

NASTAVNIK/CA

DAN

ŠK. SAT

VRIJEME

Maja Zeljko

pon

2.sat

8.20-9.05h

Stipo Čalić

uto

4.sat

10.15-11.00h

Milena Ćorić

pon

3.sat

9.10-9.55h

Jasna Šaravanja

uto

3.sat

9.10-9.55h

Sanja Kordić

pet

1.sat

7.30-8.15h

Mirjana Đorđevski

sri

2.sat

8.20-9.05h

Antonija Šarić

pet

3.sat

9.10-9.55h

Nikoleta Raič

uto

5.sat

11.05-11.50h

Silvana Turudić

pon

2.sat

8.20-9.05h

Daliborka Martinović

čet

4.sat

10.15-11.00h

Anita Kljajo-Šešlija

pet

4.sat

10.15-11.00h

 



RAZREDNA NASTAVA

(od 2. do 5. razreda)

1. sat   8.20 – 9.05

2. sat   9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

3. sat   10.15 – 11.00

4. sat   11.05 – 11.50

5. sat   11.55 – 12.40 (sekcije, dopunske, dodatne)



PRVAŠIĆI

Od 12.00 – 14.30 sati


Raspored informacija (razredna nastava)

UČITELJ/ICA

DAN

ŠK. SAT

VRIJEME

Nataša Koso

pon

2. (međusmjena)

12.45-13.25h

Edita Drežnjak

sri

2. (međusmjena)

12.45-13.25h

Branka Zovko

pet

2. (međusmjena)

12.45-13.25h

Velimir Kožulj

pon

1.sat

8.20-9.05h

Kata Arapović

sri

3.sat

10.15-11.00h

Marijana Komadina

uto

3.sat

10.15-11.00h

Darija Jurić

pet

2.sat

9.10-9.55h

Željka Majstorović

sri

3.sat

10.15-11.00h

Martina Živko

pon

2.sat

9.10-9.55h

Elvira Mijan

pet

3.sat

10.15-11.00h

Anita Pehar

pon

3.sat

10.15-11.00h

Vedrana Vukoja

sri

4.sat

11.05-11.50h

Adriana Vidačak

čet

3.sat

10.15-11.00h

Andrijana Drmać

čet

4.sat

11.05-11.50h

Sanja Marić

sri

2.sat

9.10-9.55h